Sosyal Programımız ve Konaklama

SOSYAL PROGRAM
14 Mart Tıp Bayramı Resepsiyonu:
Kongre tarihimiz bu yıl Türkiye’de modern anlamda tıp eğitiminin başlangıcı olan ve günümüzde sağlık çalışanlarınca bayram olarak kutlanan 14 Mart tarihine denk gelmektedir. Biz de ÖBAK ailesi olarak, bu anlamlı günü bir resepsiyon vererek, siz sevgili meslektaşlarımızla birlikte coşkuyla kutlamak istedik. Resepsiyonumuz Taksim’de İstanbul’un tanınmış otellerinden Point Otel’in eşsiz boğaz manzaralı teras restoranında gerçekleşecek. Dünya mutfağından lezzetlerin yer alacağı resepsiyon menümüze, limitsiz yerli içki dahildir.
Gecemizin şov ve eğlence kısmı ise Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden arkadaşlarımızın tango gösterisi ile başlayıp müzik grubumuzun sizler için söyleyeceği şarkılarla devam edecek. Sonrasında müziğin sesi biraz daha yükselecek, profesyonel dj performansıyla sizleri de sahneye davet edeceğiz. Gecemizin sonunda ise konaklamalı misafirlerimiz için otellerine servis hareket edecektir.
Hem yoğun geçen kongre gününün ardından kafanızı dağıtmak, hem de tıp fakültesinin yorucu temposundan biraz sıyrılmak için hepinizi 14 Mart Tıp Bayramı Resepsiyonumuza bekliyoruz. Şimdiden ÖBAK ailesi olarak hepinizin bayramını kutlarız.

KONAKLAMA
Kongremize şehir dışından katılacak misafirlerimize tarihi yarımadanın merkezinde 4 yıldızlı Grand Hotel Gülsoy’da konaklama imkanı sunuyoruz. Grand Hotel Gülsoy kongremizin gerçekleşeceği Cerrahpaşa Tıp Fakültesine 11 dk, İstanbul’un simgesi olan Ayasofya, Sultanahmet, Kapalıçarşı gibi mekanlara yürüme mesafesindedir.
Otelin 2 ya da 3 kişilik odalarında konaklayacak siz değerli misafirlerimiz için merkezi ısıtma, klima, çay-kahve servisi, emanet kasası, LCD TV ve kablosuz internet mevcuttur. Otel ücretine açık büfe kahvaltı dahil olup bunun haricinde otelimizin restoran ve bar bölümünden 24 saat yararlanabilirsiniz.
Öte yandan yorucu geçecek bir kongre gününün ardından otelin Spa ve Türk Hamamı bölümlerinde dinlenebilir, kapalı yüzme havuzu ya da fitness salonunda dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz.
Şimdiden hepinize kendinizi evinizde hissedeceğiniz, konforlu bir konaklama diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir